Drodzy Rodzice,

zapewne część z Was już wie, że sobotnie zajęcia naszej słynnej AKADEMII DZIECKA „Mam 2 lata” oficjalnie zakończyły Pierwszy Rok działania Pierwszego Piętra.

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa, maile i prywatne wiadomości dotyczące zajęć! Cieszymy się, że Pierwsze Piętro spełnia swoją rolę, a każda zadowolona mała lub duża osoba, jest dla nas potwierdzeniem sensowności naszej pracy!

Oczywiście dziękujemy wszystkim naszym Prowadzącym za wkład w rozwój Pierwszego Piętra, ich pasję i zaangażowanie! Szczególnie dziękujemy Oli, która współtworzyła naszą warsztatownię, życzymy jej powodzenia w pracy trenerskiej i zawsze zapraszamy na kawę ;)

Z dniem dzisiejszym ogłaszamy oficjalną WAKACYJNĄ PRZERWĘ.

Główne powody to nasz lokal – mimo wielu zalet, nie udaje się go nagrzać wystarczająco mocno, aby zawsze było komfortowo – oraz odejście Oli. Przez wakacje dajemy sobie czas na odświeżenie formuły Pierwszego Piętra i znalezienie miejsca, które będzie spełniało nasze standardy (ciepło, wielkość sal, parking, kuchnia, dojazd).

Zachęcamy Was do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i strony internetowej pierwszepietro.org;.

Znajdziecie tam wszystkie najświeższe informacje organizacyjne i nowe projekty, nad którymi teraz dla Was pracujemy. Nie zabraknie oczywiście merytorycznych artykułów kierowanych do Rodziców i relacji z trwających u nas zmian.

Przez tych kilka najbliższych tygodni będzie nam brakowało spotkań z Wami przy aromatycznej kawie w kuchni i na naszej zielonej kanapie! :) Jednak zbliżające się lato sprzyja zajęciom w plenerze. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w LETNIEJ AKADEMII RODZICA, a na naszej stronie, na której teraz trwają wiosenne porządki, sukcesywnie pojawiać się będzie dużo nowości i niespodzianek!

Pozdrawiamy i przesyłamy wszystkim dużo słońca!

Agnieszka i Magda

I jeszcze kilka wspomnień ;)

Do zobaczenia!

0 Komentarze
Maj 8, 2017 By Magda